Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Produkty > Kulečníky > SPECIÁLNÍ KULEČNÍKOVÉ STOLY
Kulečníky

» Hobby » Interiérové » Sportovní » Snooker
» kulečníky K&V Billard

Kulečníkový stůl VARIANT METAL
Bude takový jaký ho chtete.....i tak lze označit náš nový model VARIANT METAL je to moderní novinka v nabídce těchto produktů. Jeho obrovskou výhodou je široká nabídka povrchové úpravy


KULEČNÍK VARIANT METAL  JE VYSTAVEN NA NAŠÍ PRODEJNĚ VE DVOŘE KRÁLOVÉ, TYRŠOVA 3063

Kovová konstrukce stolu je odborně polepena vysoce kvalitní folií, která se též používá k polepení karoserií aut. Z nepřeberného množství povrchů (dřevo, kámen, koženka, textilie atd.) si jistě vybere každý zákazník. Další obrovskou výhodou je poměrně levná oprava při případném poškození. Hrací deska je z břidlice a kulečník splňuje i náročné požadavky po herní stráce. Na přání dodáme i krycí desku ve stejném designu a vznikne krásný jídelní, rautový nebo konferenční stůl. Kulečník Variant metal nezklame ani náročného zákazníka a bude moderní ozdobou vašeho bytu, chaty, firmy, hotelu atd.

Vrchní mantinelový rám je vyroben z lamina - základní dub rustikal, ostatní dle vzorníku lamin za příplatek Kč 1000,-  nebo z masivního dubové nebo jasanového dřeva. Na přání jiné druhy dřevin - Buk, Borovice, Smrk, Teak, Jatoba, atd. Barevné variace naleznete zde: - vzorník barev - masiv.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky